Menu

Wyniki plebiscytu Top 3 najładniejsze i najbrzydsze dworce

fot. PolskaKolej.TV. Wszelkie prawa zastrzeżone. fot. PolskaKolej.TV. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Głosowanie w plebiscycie na Top 3 najładniejsze i Top 3 najbrzydsze dworce dobiegło końca.

Otrzymaliśmy od Was łącznie 25 zgodnych z zasadami zgłoszeń. Uczestnicy którzy przesłali więcej niż jedno zgłoszenie zostali zdyskwalifikowani, a ich głosy nie zostały wzięte pod uwagę.

Poniżej wyniki dla Top 3 najładniejsze dworce:

Wyniki jednoznacznie wskazują, że podobają Wam się przede wszystkim stare, zrewitalizowane dworce. Wrocław Główny jest tutaj niekwestionowanym liderem.

Poniżej wyniki dla Top 3 najbrzydsze dworce:

Przede wszystkim rzuca się w oczy duża ilość zgłoszonych przez Was dworców. Zwycięskie dworce są bardzo zaniedbane. Ciekawostką są także nowe dworce, jak np. Katowice czy Poznań Główny. Widać, że Uczestnicy raczej nie przepadają za połączeniem dworca kolejowego z galerią handlową. Być może skutkiem tego jest zazwyczaj dominacja galerii handlowej nad dworcem.

Na koniec, chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować wszystkim Uczestnikom za udział w plebiscycie.

Jednocześnie przypominamy, że już 4 sierpnia (poniedziałek) ok. godz. 21:00, na naszym profilu Facebook, przedstawimy dwoje zwycięzców, z których każdy będzie mógł wybrać nagrodę - Bilet Podróżnika (ważny na pociągi TLK) lub Bilet Turystyczny (ważny na wszystkie pociągi spółki Przewozy Regionalne, interREGIO Bus, a także w pociągach osobowych spółek: Koleje Dolnośląskie, Arriva RP, Koleje Śląskie, Koleje Wielkopolskie i Łódzka Kolej Aglomeracyjna).

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Powrót na górę