Menu

Warszawskie dworce na Street View

fot. PKP S.A. fot. PKP S.A.

Zespół Street View po raz kolejny fotografował Polskę ― tym razem na Mapy Google trafiły zdjęcia wnętrz 5 warszawskich dworców kolejowych. Wirtualne zwiedzanie obiektów ułatwi planowanie podróży.

Od dziś Mapy Google wzbogaciły się o zdjęcia dworców: Warszawa Centralna, Warszawa Wschodnia, Warszawa Zachodnia, Warszawa Powiśle i Warszawa Ochota. Dzięki temu w Internecie można zobaczyć jak wygląda wnętrze każdego z budynków, perony stacji oraz dojścia do dworców.

- Cieszymy się ze współpracy z Google. Chcielibyśmy, aby w przyszłości na Mapach Google znalazły się zdjęcia wnętrz kolejnych dworców należących do PKP S.A. – mówi Michał Beim, członek zarządu PKP S.A. – Możliwość wirtualnego spaceru znacząco spopularyzuje dworce, ułatwiając pasażerom planowanie podróży i poruszanie się po każdym z budynków. Zyskają również najemcy znajdujących się tam powierzchni handlowych, z łatwością będzie można odnaleźć konkretne lokale – dodaje.

Warszawskie dworce zostały sfotografowane przez specjalne urządzenia – wózek Trolley i plecak Trekker. Trolley wyposażony jest w panoramiczny aparat wykonujący zdjęcia 360 stopni oraz komputer potrzebny do obsługi systemu.

Stern

Redaktor

Strona: www.polskakolej.tv

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Powrót na górę