Menu

Już w ten weekend: „Strefy Mocy PKP Intercity”

fot. www.intercity.pl fot. www.intercity.pl

Coraz więcej pasażerów kupuje bilety kolejowe online. Bilety na przejazdy pociągami PKP Intercity można nabyć przez Internet, za pośrednictwem telefonu czy tabletu nawet na 5 minut przed odjazdem. Przewoźnik będzie promował tę formę zakupu już w najbliższy weekend w specjalnych strefach zlokalizowanych na dworcach w wybranych miastach w Polsce.

Osoby planujące podróż w ten weekend (7 - 8 kwietnia) będą mogły skorzystać ze specjalnych „Stref Mocy PKP Intercity” na 7 wybranych dworcach kolejowych w Polsce. W wydzielonej przestrzeni pasażerowie będą mogli przed wyjazdem doładować swoje smartfony, tablety czy laptopy. Do ich dyspozycji będą także promotorzy mobilni, którzy poinstruują, jak korzystać z internetowego systemu sprzedaży. Strefy będą zlokalizowane na dworcach: Warszawa Zachodnia, Warszawa Centralna, Warszawa Wschodnia, Kraków Główny, Poznań Główny, Wrocław Główny i Gdańsk Główny. Punkty będą funkcjonowały w godzinach od 14:00 do 18:00.

Coraz więcej osób kupuje bilety na podróże pociągami PKP Intercity przez Internet lub aplikację IC Mobile Navigator. W ubiegłym roku w taki sposób bilet kupiło blisko 40% podróżnych, a ich liczba wciąż wzrasta. Przewoźnik stale rozwija kanał sprzedaży online. Pasażerowie za pośrednictwem systemu e-IC oprócz jednorazowych biletów na przejazd mogą również kupić bilety miesięczne, weekendowe czy pobrać bezpłatny bilet dla dziecka do 4 lat. Dodatkowo od niedawna internauci mają także możliwość nabycia biletów z różnymi zniżkami (do 3) w ramach jednej transakcji czy też skorzystać z opcji wymiany i zwrotu biletu bez konieczności składania reklamacji. W tym roku PKP Intercity planuje również uruchomić sprzedaż biletów online na połączenia międzynarodowe, np. do Rosji czy Austrii.

Stern

Redaktor

Strona: www.polskakolej.tv

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Powrót na górę