Menu

KD z POLBUS-PKS już od 21 kwietnia 2017 r.

fot. Koleje Dolnośląskie S.A. fot. Koleje Dolnośląskie S.A.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, już od 21 kwietnia 2017 r. Koleje Dolnośląskie S.A. oraz POLBUS-PKS sp. z o.o. we Wrocławiu, uruchamiają wspólną ofertę przewozów z Wrocławia do Środy Śląskiej oraz Jelcza-Laskowic!

W ramach porozumienia zawartego między przewoźnikami posiadacze biletów okresowych na pociągi Kolei Dolnośląskich otrzymają 50% zniżki na przejazdy nowymi kursami nocnymi POLBUS-PKS na wspomnianych trasach. Autobusy będą odjeżdżały z Tymczasowego Dworca Autobusowego w nocy z piatku na sobotę oraz z soboty na niedzielę w kierunku Środy Śląskiej o godzinie 1:45 oraz Jelcza-Laskowic o godzinie 2:15.

Pomysł nowej oferty zintegrowanej z koleją zrodził się dzięki licznym sugestiom ze strony Pasażerów. Przedstawiciele przewoźników zgodnie przyznają, że jest to odpowiedź na rzeczywiste zapotrzebowanie mieszkańców okolicznych miejscowości. W ramach podpisanego porozumienia na trasie Wrocław – Środa Śląska i Wrocław Jelcz-Laskowice POLBUS-PKS będzie uruchamiał weekendowe połączenia dla podróżujących w godzinach nocnych.

Stern

Redaktor

Strona: www.polskakolej.tv

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Powrót na górę