Menu

Dzień Prawa na Uczelni Łazarskiego po raz 6

fot. Paweł Stankiewicz fot. Paweł Stankiewicz

W najbliższą sobotę, 20 maja 2017 r., w godzinach 9:30 - 14:00, na terenie Uczelni Łazarskiego (Warszawa, ul. Świeradowska 43, 10 minut pieszo od stacji Metra Wilanowska) odbędzie się "Dzień Prawa na Uczelni Łazarskiego". Organizatorem jest Uczelnia Łazarskiego. Koleje Mazowieckie są partnerem wydarzenia.

Jak zwykle celem przedsięwzięcia jest bezpłatna pomoc prawna osobom, których sytuacja finansowa na to nie pozwala. Ponadto ma ono za zadanie uświadomić społeczeństwu, jakie prawa przysługują mu w sądzie. Wydarzenie każdorazowo cieszy się dużym zainteresowaniem, o czym świadczy liczba osób obecnych podczas poprzednich edycji - z pomocy skorzystało 1520 osób, którym porad udzieliło prawie 91 specjalistów.

Tym razem pomocy będą udzielać wykładowcy, absolwenci i przedstawiciele kancelarii współpracujących z Uczelnią. Do dyspozycji będą zaproszeni specjaliści z różnych dziedzin prawa, m. in. z prawa pracy, prawa spadkowego, rodzinnego, administracyjnego, gospodarczego, karnego, prawa ochrony konsumentów, prawa upadłości konsumenckiej.

Wszystkie osoby zainteresowane uczestnictwem i spotkaniem z prawnikami proszone są o zabranie potrzebnych dokumentów, jak np. umów, pism urzędowych czy aktów notarialnych, tak aby dany prawnik mógł rzetelnie zapoznać się ze sprawą.

Patronat Honorowy nad akcją objął: Marszałek Województwa Mazowieckiego, Burmistrz Dzielnicy Mokotów m. st. Warszawy.

Więcej informacji na stronie internetowej Klubu Absolwenta Uczelni Łazarskiego -www.absolwenci.lazarski.edu.pl.

Stern

Redaktor

Strona: www.polskakolej.tv

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Powrót na górę