Menu

PKP S.A. z certyfikatem Pracodawca Przyjazny Pracownikom

fot. PKP S.A. fot. PKP S.A.

PKP S.A. znalazła się wśród laureatów X edycji konkursu Pracodawca Przyjazny Pracownikom. Certyfikat potwierdzający przyznanie tytułu odebrał dziś w pałacu prezydenckim prezes PKP S.A., Krzysztof Mamiński.

- Bardzo dziękuję za tak cenne wyróżnienie. Cieszy ono tym bardziej, że otrzymaliśmy je od związków zawodowych, które szczególnie dbają o prawa pracowników. Dzisiejszy certyfikat traktujemy nie tylko jako nagrodę, ale również jako motywację do dalszych działań – mówi Krzysztof Mamiński, prezes PKP S.A.

Celem konkursu jest promowanie pracodawców, którzy wyróżniają się w stosowaniu dobrych praktyk w zakresie przestrzegania przepisów prawa pracy, w szczególności poprzez stabilność zatrudnienia, przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy oraz prawa do zrzeszania się w związki.

Akcja nadawania tytułu Pracodawca Przyjazny Pracownikom zainicjowana została przez Komisję Krajową NSZZ „Solidarność” w 2008 roku. Dzisiejsze wydarzenie zostało objęte patronatem Andrzeja Dudy, Prezydenta RP. W tegorocznej edycji uhonorowanych zostało 27 firm.

Stern

Redaktor

Strona: www.polskakolej.tv

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Powrót na górę