Menu

SKM Warszawa w aplikacji Mobilny Pasażer

fot. skm.warszawa.pl fot. skm.warszawa.pl

Od 1 marca br. informacje o utrudnieniach, opóźnieniach i zmianach w ruchu pociągów SKM będą przekazywane za pośrednictwem nowej, bezpłatnej aplikacji "Mobilny Pasażer".

Firma SISMS sp. z o.o. z którą współpracujemy od 2017 roku, stworzyła narzędzie przekazujące na bieżąco wiadomości zgodnie z ustawieniami wskazanymi przez Pasażera, czyli na wybranych odcinkach, o wyznaczonych godzinach i we wskazanych dniach tygodnia. Aplikacja na smartfony korzysta z informacji pochodzących z systemu SEPE (System Ewidencji Pracy Eksploatacyjnej), którego właścicielem jest zarządca infrastruktury, spółka PKP Polskie Linie Kolejowe.

"Mobilny Pasażer" oprócz automatycznego powiadamiania o opóźnieniach, umożliwia przesyłanie szerokiego zakresu informacji m.in. o utrudnieniach, zmianach w rozkładzie jazdy i innych kwestiach dotyczących działalności naszej firmy.

Regulamin usługi znajduje się na stronie internetowej mobilnypasazer.pl

Użytkownicy dotychczasowej aplikacji „Komunikator iSMS”, którzy nie pobiorą „Mobilnego Pasażera”, od 1 marca br. nie będą już otrzymywać powiadomień.

Pasażerów, którzy chcą korzystać tylko z serwisu SMS informujemy, że dotychczasowy system powiadamiania pozostaje bez zmian.

Stern

Redaktor

Strona: www.polskakolej.tv

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Powrót na górę