Menu

Wolne niedziele na odkrywanie Polski!

fot. Polregio fot. Polregio

W marcu bieżącego roku wchodzą w życie przepisy decydujące o ustaleniu wybranych niedziel jako wolnych od handlu.

W świetle nowego prawa tych dni nie będziecie mogli spędzić spacerując po centrum handlowym, PR chce zatem zaproponować doskonałą alternatywę dla wszystkich zainteresowanych aktywnym spędzaniem czasu z rodziną bądź przyjaciółmi!

Spółka ma w swojej ofercie kilka bardzo korzystnych opcji biletowych, które pomogą oszczędnie i wygodnie przemieszczać się po kraju, jak również na wybranych odcinkach poza jego granicami.

Preferujecie jednodniowe wycieczki? Spółka poleca zaplanować niedzielne zwiedzanie wybranego miasta z dojazdem pociągiem POLREGIO w ofercie „Połączenie w dobrej cenie”.

A może możecie wybrać się na wycieczkę na cały weekend i rozpocząć ją już w piątek? Proponujemy skorzystać z oferty „Razem w Polskę”, a jeśli w poniedziałek przypadnie dzień świąteczny, to nabywając bilety w ramach oferty „Bilet turystyczny i mini bilet turystyczny” ważność biletu zostanie przedłużona na ten kolejny dzień!

Niedziele wolne od handlu to wspaniała okazja, żeby nadrobić zaległości w zwiedzaniu Polski - odwiedzić atrakcje, których jeszcze nie poznaliście, albo wrócić w ukochane, dawno niewidziane miejsca. To szansa, aby zrealizować wyjazd w pojedynkę, spędzić czas z bliskimi czy podarować dzieciom edukacyjną wycieczkę krajoznawczą.

Stern

Redaktor

Strona: www.polskakolej.tv

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Powrót na górę