Menu
Stern

Stern

Redaktor

URL strony: http://www.polskakolej.tv

Aplikacja wspomagająca generowanie statutu sieci kolejowej

Na stronie internetowej Urzędu Transportu Kolejowego udostępniona została aplikacja ułatwiająca stworzenie statutu sieci kolejowej. Jest to narzędzie wspomagające realizację ustawowego obowiązku stworzenia statutu sieci kolejowej. UTK chce maksymalnie ułatwić przedsiębiorcom spełnienie wymogów ustawy, dlatego powstała aplikacja , która pozwoli zminimalizować ryzyko popełnienia błędów.

PKM: weekendowe utrudnienia

W związku z zaplanowanymi na najbliższy weekend (20-22.10.2017 r.) robotami torowymi na linii PKM i związanego z nimi zamknięcia jednego z torów na odcinku Gdańsk Matarnia – Gdańsk Rębiechowo, w sobotę i niedzielę możliwe są niewielkie utrudnienia w ruchu pociągów trójmiejskiej SKM na tej trasie - informuje Pomorska Kolej Metropolitalna.

Spotkanie Rzecznika Praw Pasażera Kolei z przedsiębiorcami kolejowymi

Rzecznik Praw Pasażera Kolei - Joanna Marcinkowska oraz Wiceprezes Urzędu Transportu Kolejowego - Radosław Pacewicz spotkali się w siedzibie UTK z przedstawicielami przedsiębiorców funkcjonujących na rynku kolejowym. Celem spotkania było omówienie pierwszego okresu działalności Rzecznika oraz zwrócenie uwagi na najczęściej powtarzające się przypadki reklamacji.

Subskrybuj to źródło RSS